18 Şubat 2013 Pazartesi

BellaPierre -Pudra-

Selam!
Bugün sizlere BellaPierre mineral pudrayı tanıtmak istiyorum. Bu pudra tamamen doğal ve kapatıcılığı gerçekten çok güzel. %100 doğal olduğu için uyuya kalsak bile birşey olmayacağı söyleniyor ama biz gene de makyajımızı çıkaralım :)

Bellapierre ürünlerini çok amaçlı da kullanabilirsiniz. Pigmentlerden ruj yapılabiliyor mesela. Şeffaf gloss ile. Gerçekten çokta mantıklı. 

Biraz pahalı (fiyatını tam hatırlayamıyorum 60 lira civarı olabilir) ama en az 6-7 ay gider bu ürün. Az miktarda çok iş görüyor.

Sivilce sorunu olan arkadaşım kullanıyor ve hiç bir sorun yaşamadığını söylüyor. Çok fazla ürün de kullanmaz çünkü sivilceli ciltler daha hassas olur.

Kapağını açınca şu şekilde delikleri var ve buradan istediğiniz miktarda ürün alıp, fırça ile uygulayabiliyorsunuz.

Kapatıcılığını şu resimde daha net görebilirsiniz;

                                                Ve son olarak BellaPierre'nin sitesinde;

Hollywood yıldızlarının nasıl her zaman pürüzsüz bir cilde sahip olduklarını hiç merak ettiniz mi?
Hollywood makyaj sanatçıları, mineral pudraların inanılmaz kapama özelliğinden büyük bir coşkuyla bahsederler. Cilt bakımı profesyonelleri, mineral fondötenleri yalnızca özel kozmetik ihtiyaçları için kullanıyorlardı, ancak sonuçların hayret verici olması nedeniyle bu ürün kısa zamanda tüm profesyonel makyaj sanatçılarının tercih ettikleri makyaj malzemesi haline gelmeye başlamıştır. Siz de Bella Pierre Mineral Fondöteniyle elde edeceğiniz mükemmel ve doğal kapatma özelliği karşısında hayrete düşeceksiniz.

Tamamen Doğal & Saf
Bella Pierre Shimmer Powder ürün grubu %100 saf mika kullanılarak üretilmiştir. Mika, doğada silis kumu olarak çok miktarda bulunabilen bir mineraldir. Mika yer kabuğunu oluşturan başlıca önemli aktörlerdendir ve çok ince bükülgen pullar ya da yapraklar halinde kolayca bölünebilme özellikleriyle dikkat çeker. Mikroskobik parçalar haline getirilerek veya son derece ince ve şeffaf bir örtü halindeyken oksitlenerek çok geniş renk seçenekleri elde edilebilmektedir.

Mika alerjik değildir. En hassas ciltlerde bile sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Kadınlar ışıltılı renklere bayılırlar ve makyajlarının da doğal olmasını isterler. İşte Bella Pierre'in sağlık ve güzelliğine önem veren bayanlara sunduğu da budur. Genç, doğal, sağlıklı ve diri bir görünüş... 
Ürün içeriğindeki doğallık ve saflık, ultra yumuşak bir yapı ile Bella Pierre Shimmer Powder ürün gurubunun kolaylıkla karıştırılıp farklı tonlar elde edilebilmesinin de izahıdır.

Bazı katkı maddeleri kullanılarak genişletilen renk yelpazeleri çeşitli alerjilere ve hatta cilt tahrişlerine dahi yol açabilmektedir. Göz alıcı bir görünümün yanında sağlıklı bir cildin önemi kuşkusuz tartışılamaz. Bella Pierre olarak, müşterilerimizin ödedikleri liralar karşılığında doğal, sağlıklı, ışıltılı bir görüntü istediklerine ve bunu kesinlikle hakettiklerine inanıyoruz..                                                   Cevahir'de standları var. Uğramalısınız :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Olumlu ya da olumsuz lutfen yorum yapar misiniz? :)